WYSTAWCY
Apartementy Jagiellońskie
Projekt Apartamenty Jagiellońskie powstał po to, aby dać przyszłym mieszkańcom komfort codziennego życia i stworzyć przyjazne rodzinom miejsce, w doskonałej lokalizacji. Pierwszy etap przedsięwzięcia... więcej »
ASKO S.A.
 „ASKO S.A.   Firma Asko S.A.  jest białostockim  deweloperem działającym na rynku nieruchomości od 2005 roku. Od momentu powstania w sposób dynamiczny i konsekwentny z każdym... więcej »
Azbud +
Firma zajmuje się realizacją zamówień publicznych, w zakresie wszelkich robót budowlanych. Oprócz działalności związanej z robotami budowlanymi zajmujemy się wynajmem własnych nieruchomości... więcej »
Bank BPH
Bank BPH oferuje produkty i usługi klientom indywidualnym, korporacyjnym oraz małym i średnim przedsiębiorstwom. W jego ofercie znajdują się konta osobiste, rachunki oszczędnościowe, lokaty i produkty... więcej »
Bank Pekao SA
Bank Pekao S.A. posiada szeroką ofertę kredytów mieszkaniowych i pożyczek gotówkowych na atrakcyjnych warunkach. Bank działa od ponad 80 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej.... więcej »
Belveder Podlaski
Firma developerska Belveder Podlaski Sp. z o.o. została założona w roku 2006 przez Antoniego Piekuta – prezesa firmy Yuniversal Podlaski Sp. z o.o., współwłaściciela spółki Wersal... więcej »
Beta Projekt
 Beta Projekt   Dynamicznie rozwijająca się firma działająca w zakresie budownictwa jednorodzinnego w oparciu o posiadany o własny bank ziemi. W kwietniu roku 2012 rozpoczęliśmy budowę I... więcej »
Credit Agricole
Credit Agricole Bank Polska to bank detaliczny, koncentrujący swoje działania na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonalnym doradztwie oraz przyjaznej obsłudze. Umożliwia korzystanie ze... więcej »
DAN-WOOD House
Firma ze swoją zdolnością produkcyjną ponad 600 domów rocznie jest największym producentem domów gotowych w Polsce. Przedsiębiorstwo zatrudnia blisko 500 pracowników w swojej siedzibie w Bielsku Podlaskim,... więcej »
DQM
Jesteśmy firmą budowlaną zajmującą się budową domów jednorodzinnych. Powstaliśmy w 2003 roku i od ponad dziesięciu lat zapewniamy kompleksową i profesjonalna obsługę indywidualnym Klientom. Dlaczego... więcej »
Home Broker
Home Broker jest doradcą na rynku nieruchomości. Świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Wachlarz naszych usług jest szeroki, w Home Brokerze możesz kupić, sprzedać lub wynająć, w... więcej »
JAZ-BUD Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Budowlane JAZ-BUD Sp. z o.o. powstało w 1998r. Dzisiaj jest jedną z najprężniej działających firm budowlanych na Podlasiu, a swoim zasięgiem obejmuje również województwo mazowieckie.... więcej »
Kalter sp. z o.o.
Kalter sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, posiadającą bogate doświadczenie jako generalny wykonawca inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej.... więcej »
Młynowa 44
Kamienica przy ul. Młynowej jest najbardziej pożądaną lokalizacją w mieście. Głównie ze względu na swoje centralne położenie, ale nie tylko… Dogodne usytuowanie, w obrębie najważniejszych... więcej »
PBU "BIRKBUD" Andrzej Biruk i Wspólnicy Sj
Firma „BIRKBUD” Sp.j to firma z wieloletnią tradycją. Została założona w 1987 r. przez mgr inż. Andrzeja Biruka, który w roku 1974 otrzymał dyplom i uzyskał uprawnienia budowlane nr... więcej »
PPUH Kombinat Budowlany Spółka z o.o.
KOMBINAT BUDOWLANY zalicza się do najlepszych firm budowlanych na Podlasiu. Obecnie zatrudnia około 190 pracowników. Przedsiębiorstwo jest deweloperem, generalnym wykonawcą inwestycji budowlanych budownictwa... więcej »
Przedsiębiorstwo Budowlane "Szeliga"
Przedsiębiorstwo Budowlane "Szeliga" Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 1995 roku. Zrealizowane przez nas obiekty można spotkać w Białymstoku, Łomży, Suwałkach oraz Bielsku Podlaskim.... więcej »
Rogowski Development Sp. z o.o.
Grupa Kapitałowa Rogowski Development została powołana do życia w roku 2004 przez Prezesa Remigiusza Rogowskiego, współwłaściciela firmy developerskiej "Wersal Podlaski" od lat z powodzeniem... więcej »
RS BUDOWNICTWO
Firma powstała na bazie wieloletniego doświadczenia właściciela – Roberta Skrzypkowskiego, wypracowanego podczas realizacji kontraktów na terenie województw podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i... więcej »
Rutkowski Development
  RUTKOWSKI DEVELOPMENT Sp. J. tworzy życiową przestrzeń dla mieszkańców Warmii, Mazur i Podlasia od 1990r. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz opierając się na wieloletnim doświadczeniu,... więcej »
SATO Sp. z o. o.
  Firma SATO Sp. z o. o. z siedziba przy ul. Zielnej 31W w Białymstoku działa nieprzerwanie na rynku budowlanym już od 1993 roku. Świadczymy usługi w zakresie generalnego wykonawstwa  w budownictwie... więcej »
Sokołowscy Nieruchomości
Nasze biuro świadczy specjalistyczne usługi w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Dzięki doświadczeniu i znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym... więcej »
Sonata Park
Sonata Park to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi, które pozwoli na spędzanie wolnego czasu tak, jak lubisz. W Sonata Park będzie można aktywnie wypocząć na świeżym powietrzu w pobliżu swojego domu,... więcej »
Yuniversal Podlaski sp. z o.o
  Firma Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. została powołana do życia przez Antoniego Piekut- dotychczasowego współwłaściciela spółki Wersal Podlaski działającej na rynku od ponad 20 lat.   Grupa... więcej »